ať víme, jak to na našem webu žije?

Pojďme žít zdravě v Jilemnici

02. 05. 2016

Ve středu 4. května 2016 proběhne již čtvrtý ročník akce s názvem „Pojďme žít zdravě“ v rámci „Dne zdraví ve Zdravém Městě“. Koná se již tradičně pod záštitou Petra Tulpy, člena rady kraje, řízení rezortu zdravotnictví, Víta Příkazského, člena rady kraje, řízení rezortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova, za účasti Ing. Jany Čechové, starostky města Jilemnice a zástupců Masarykovy Městské nemocnice v Jilemnici.  Je „putovní“, po Liberci, Jablonci nad Nisou a České Lípě přichystali hlavní organizátoři – Město Jilemnice, Masarykova městská nemocnice v Jilemnici, odbor zdravotnictví a odbor hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova Krajského úřadu Libereckého kraje společně s Krajskou hygienickou stanicí LK se sídlem v Liberci pestrou nabídku aktivit,  které patří do tzv. zdravého životního stylu (např. rozmanité pohybové aktivity, pestrá nabídka zdravého stravování s možností ochutnávky na místě, praktické rady péče o chrup pro všechny věkové skupiny nebo informace a ukázky v situacích, kdy se již problém se zdravím objeví). V programu se představí celá  řada místních i přizvaných organizací a společností. Podrobné informace s časovými údaji a konkrétními stanovišti všech akcí jsou zájemcům k dispozici na informačním letáku.

Bubeníková Lucie
lucie.bubenikova@kraj-lbc.cz

Evropský antibiotický den

Resort zdravotnictví se při příležitosti Evropského antibiotického dne, který připadá na 18. listopad, připojuje k informační kampani Centrální koordinační skupiny Národního antibiotického programu. Kampaň je zaměřena na správné užívání antibiotik a zvyšující se antibiotickou rezistenci.

Leták - Evropský antibiotický den

Prevence nádorů tlustého střeva - Prevence NTS - leták (__)

Stop zhoubnému onemocnění TS

Prevence Cukrovky - Cukrovka - leták (__)