ať víme, jak to na našem webu žije?

Pojďme žít zdravě v České Lípě

14. 05. 2015

Již třetím rokem se uskuteční akce  Pojďme žít zdravě pod názvem "Den zdraví ve Zdravém Městě". Akce se koná ve středu 20. května 2015 v KD Crystal - Česká Lípa pod záštitou Mgr. Petra Tulpy, člena rady kraje, řízení rezortu zdravotnictví, RNDr. Víta Příkaského, člena rady kraje, řízení rezortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova a Mgr. Romany Žatecké, starostky města Česká Lípa.

Pro účastníky je v letošním roce připraven následující program:

•  "Správný pohyb nebolí" - nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové kategorie ( základní protahovací cviky pro svalové skupiny zad, horních i dolních končetin, dechová cvičení, cviky s prvky jógy od zkušených fyzioterapeutek z oddělení léčebné rehabilitace), Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
  • "Nemocniční lékárna a její nabídka je pro všechny občany města" - široký sortiment své nabídky představí odborný personál nemocniční lékárny, pro který je samozřejmostí profesionální přístup ke svým klientům
  • "Víte, co vám prospívá a co škodí ?" - nabídka měření vybraných ukazatelů zdravotního stavu ( množství tuku v těle, síla stisku ruky), informace o zdravém životním stylu, negativním vlivu nikotinu na lidský organismus, konzultace s odborníky přímo na místě

Bubeníková Lucie
lucie.bubenikova@kraj-lbc.cz

Evropský antibiotický den

Resort zdravotnictví se při příležitosti Evropského antibiotického dne, který připadá na 18. listopad, připojuje k informační kampani Centrální koordinační skupiny Národního antibiotického programu. Kampaň je zaměřena na správné užívání antibiotik a zvyšující se antibiotickou rezistenci.

Leták - Evropský antibiotický den

Prevence nádorů tlustého střeva - Prevence NTS - leták (__)

Stop zhoubnému onemocnění TS

Prevence Cukrovky - Cukrovka - leták (__)