Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Kvíz pro zdraví 2012

28. 08. 2012

Státní zdravotní ústav - odborný partner NSZM, dnem 15.8. 2012 vyhlašuje pro rok 2012 soutěž KVÍZ pro zdraví. Je určena každému, komu není lhostejný jeho životní styl, chce pečovat o své zdraví, a prohloubit si znalosti o tom, co může zdraví ovlivnit.
Kvíz je veden elektronickou formou na webových stránkých Státního zdravotního ústavu www.szu.cz (__), na kterých jsou také informace o soutěži a podmínky pro zařazení do slosování o ceny. KVÍZ PRO ZDRAVÍ poskytuje nejen poučení, ale nabízí také možnost zkontrolovat si znalosti o výživě, energetickém příjmu a výdeji, o pohybové aktivitě.
Do slosování o výhru bude zařazen každý soutěžící, který odboví na všechny otážky
Kvízu pro zdraví.
Rozhodující není bezchybnost, ale zájem se poučit a přesvědčit se o kvalitě svého životního stylu.

Více informací a podmínky soutěže jsou uvedeny na webových stránkách Státního zdravotního ústavu www.szu.cz/tema/podpora-zdravi/kviz-pro-zdravi-soutez-pro-kazdeho (__)

 

Bubeníková Lucie
lucie.bubenikova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226544

Evropský antibiotický den

Resort zdravotnictví se při příležitosti Evropského antibiotického dne, který připadá na 18. listopad, připojuje k informační kampani Centrální koordinační skupiny Národního antibiotického programu. Kampaň je zaměřena na správné užívání antibiotik a zvyšující se antibiotickou rezistenci.

Leták - Evropský antibiotický den

 

Prevence nádorů tlustého střeva - Prevence NTS - leták (__)

Stop zhoubnému onemocnění TS

Prevence Cukrovky - Cukrovka - leták (__)